Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

czwartek, 2 czerwca 2016

Dwa krótkie słowa lampa LEDowa.W nawiązaniu do ostatniego tekstu muszę się przyznać, iż zapomniałem dołączyć filmik o lampach LED na głowę lub czołówce LED (niepotrzebne skreślić). „Wybitne dzieło kinematografii”, jakim jest ten film zasługuje na kilka słów. Otóż pokazuje on sposób uruchamiania lampy. Pokazuje też w sposób prosty i zrozumiały jak instalować akumulatory i gdzie należy podłączać ładowarki.

Nasz skromny budżet na tę produkcję nie przewidywał udziału gwiazd. Naszą Gwiazdeczką i Gwiazdunią jest nasza lampa. To ona lśni w przenośni i dosłownie.

Bo dobry film nie jest złyZ naszym filmem (niestety) też nie ma związanych skandali. Nie mamy głośnej obsady, która bije lub też nie bije (niepotrzebne skreślić) swojego współmałżonka tak jak to było z aktorem z filmu „Piraci z Bałtyku” (czy jakoś tak podobnie nie pamiętam tytułu). Nie mamy też nikogo, kto podlegałby ekstradycji do Stanów Zjednoczonych. My posiadamy jedynie ekstra dykcję. Ale tego czytelnicy nie są w stanie sprawdzić.

Tak czy inaczej zapraszamy na film.

P.S. Nie zapomnijcie o popcornie.I oczywiście wszyscy już wiemy, że najlepsze przenośne ładowarki do telefonów są na naszej stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz