Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

czwartek, 26 maja 2016

Lampa LED na głowę


Witam serdecznieDla maniaków sportu, dla maniaków pracy, dla maniaków gadżetów przygotowaliśmy nowy produkt: Lampa LED na głowę.
Pisząc ten tekst zastanawiam się czy dobrze go nazwałem Hmmm lampa LED na głowę. To może ja upadłem na głowę wymyślając tę nazwę. Może powinna być „czołówka LED”? Jeżeli nie mam racji proszę poprawcie mnie. Bo może jak wejdzie mi to w krew to na majtki będę mówił „przydupasy”. Więc muszę się mieć na baczności.

Lampę tę jak zwał tak zwał charakteryzuje to, że posiada strumień światła 6000 lm. Czy to dużo chciałoby się zapytać? Tak bardzo dużo, więc uwaga nie świećcie nią sobie prosto w oczy! Kiedyś były takie żarówki 100 W. One posiadały ten strumień światła w wysokości 1360 lm, więc macie porównanie.

Do czego taka lampa może służyć?Nadaje się bardzo dobrze do jazdy na rowerze. Polecam ja jednak, jako lampę dodatkową. Dlaczego czy jest za słaba? Nie. Jadąc w nocy, gdy masz lampę na głowie, kręcisz głową to mylisz kierowców a jak masz dodatkowo „stacjonarną” lampę w twoim cudownym jednośladzie kierowca ma punkt odniesienia. Lama ta bardzo dobrze sprawdza się w terenie. Mamy do wyboru dwa zakresy mocy oświetlenia. Znakomicie nadaje się do biegania, wspinaczki. Można stosować ja również w pracy na przykład mechanik samochodowy byłby bardzo zadowolony z takiego urządzenia.

Lampa LED na głowę

Lampa LED na głowę

Lampka LED posiada ładowarkę do akumulatorów oraz ładowarkę samochodową. Jest bardzo lekka i dobrze wykonana.

Czołówka LED


Więc pamiętajcie:

Rowerek bez lampki

Jest jak piwo bez pianki.

Niby fajne, ale..

Miłego dnia no i wiecie, ze najlepsze przenośne ładowarki do telefonów są u nas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz