Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

piątek, 3 lutego 2017

Ciekawostki dotyczące taśm LED 5050 SMD, czyli elektryka prąd nie tyka!

Ciekawostki dotyczące taśm LED 5050 SMD, czyli elektryka prąd nie tyka!Mam nadzieję, że temat taśm LED jest Wam chociaż trochę znany. Czyli tak samo, jak serial „M jak miłość” każdy coś tam wie na temat serialu, jak sam nie ogląda to ktoś mu opowie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć podstaw (temat diod, a nie serialu) zapraszam na wcześniejsze wpisy na blogu. Gdybyście mieli jakieś pytania zapraszam serdecznie do dyskusji, postaram się udzielić odpowiedzi na dręczące Was pytania.Ciekawostka z pilotem, czyli co można z nim zrobić.Od kilku miesięcy z zadowoleniem używam taśmy LED (Jest to standardowa taśma LED 5050 SMD 60 diod na metr dostępna na naszej stronie). Typ taśmy, o których jest mowa to RGB, więc mogę zmieniać sobie w sposób dowolny kolory za pomocą dołączanego pilota (też dostępnego razem z taśmą). Pewnego dnia moja mała córeczka jak co dzień przynosi różne rzeczy i tego dnia przyniosła do kuchni a tam używam taśm pilota do TV. Jakie było moje zdziwienie, gdy córeczka wciskając klawisze na pilocie TV zmieniała kolory światła na taśmie. Córeczka nie była zdziwiona tak bardzo, jak ja.

Jakie wnioski można wyciągnąć z tej lekcji:- trzeba dać młodzieży wykazywać się

- nie wiem, czy tego typu taśmy będą dobre w pokazach gdzie jest TV, a zwłaszcza pilot do TV

- w razie, gdy popsuje się wam oryginalny pilot (a nie miałem jeszcze takiej sytuacji) można w „razie Niemca” użyć zwykłego pilota, aby zmienić/wyłączyć pasek z diodami. W najgorszym przypadku lub w najlepszym (zależy od punkty siedzenia), gdy potrzebny będzie na przykład zielony kolor a tu wpadnie kanał.... i w tym momencie wejdzie narzeczona... Wiec suma sumarum polecam oryginalny pilot.

Taśma LED 5050 SMD


Problem z mocowaniem taśmy LED.Taśmy LED oferowane w naszym sklepie można również instalować w pokojach. Zobacz w poprzednich wpisach, kiedy warto użyć wodoodpornej taśmy LED, a kiedy zwykłej. Jak wszyscy wiemy taśmy posiadają warstwę kleju, niestety nie jest on wystarczająco silny, aby utrzymać taśmę na ścianie dlatego użyj specjalistycznego kleju albo użyj taśmy malarskiej. Taśma ta jest na pół przezroczysta wspaniałe rozprasza światło, a jednocześnie, gdy jest szeroka w sposób pewny trzyma taśmę. Czyli jednym słowem, gdy chcesz poderwać dziewczynę taśma LED to dobry pomysł, bo taśma sprawia, że jest romantycznie (rozproszone światło) a dodatkowo jest szybka w montażu. Jeżeli posiadasz ciekawe wzory taśm na ścianach, zrób zdjęcie a my opublikujemy je na stronie.

Wnioski z tego:Gdy często lubisz zmieniać wystrój warto zastosować ten sposób, jest prosty i nie niszczy taśmy.

Poniżej słów kilka o maleńkiej, sympatycznej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz