Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

czwartek, 22 września 2016

DOCA D606

DOCA D606 5000 mAhSiemanko (Mam nadzieję, że powitanie wyszło mi młodzieżowo, chyba, że nie i w waszych uszach brzmi już jak archaizm tak jak ciżma lub waćpanna, tak czy inaczej ma to być miłe i sympatyczne powitanie moich czytelników)

Dziś na tapetę weźmy DOCA D606 5 000 mAh. Jest to bardzo dobra przenośna ładowarka. Model ten posiada nieco mniejszą pojemność niż opisywana wcześniej DOCA 13 000 mAh. 5000 mAh w zupełności umożliwia załadowanie przeciętnego telefonu do pełna. Standardowe telefony posiadają baterię o pojemności około 4000 mAh, tak, więc DOCA nie będzie miała problemu z naładowaniem dowolnego telefonu.

Szata zdobi człowieka.Ten power bank jest śliczny niczym panienka. Jest smukły i przyjemny w dotyku. Testowy model jest różowy metaliczny, więc jest w sam raz dla kobiet, również mężczyźni lubiący róż będą zadowoleni z tego modelu (oczywiście dostępne są modele w innych kolorach). Firma DOCA jak zwykle stanęła na wysokości zadania oferując znakomitej, jakości produkt. Jak każdy z modeli tej marki, D606 prezentuje się bardzo dobrze posiada solidna obudowę. Nie ma tu zbędnych elementów wszystko wykonane jest poprawnie. Bank energii sprzedawany jest w schludnych dobrze opisanych opakowaniach. Tu należy dodać, że wszelkie gwarancje uznawane są jedynie, gdy posiadamy oryginalne opakowanie.


Śliczna panienka jest na zewnątrz, lecz co kryje w sobie?Jak już wspominaliśmy wcześniej nasza zgrabna, smukła fajna w dotyku przenośna ładowarka bardzo dobrze prezentuje się na zewnątrz. Po przeczytaniu specyfikacji dowiadujemy się, iż nasza panienka DOCA ma również ciekawe wnętrze. Zapewne wiele osób powie tak wiemy ma w sobie energię! Tak to prawda. Pytanie, jakie można postawić to, czy zaiskrzy między wami? A już tak na poważnie to urządzenie ma ogniwa litowo polimerowe. Rozwiązanie takie charakteryzuje się tym, że waga przenośnej ładowarki do telefonu jest bardzo niska (130 gram). Ten typ ogniwa charakteryzuje się również wrażliwością na skoki napięcia. Dlatego urządzenia z tym typem ogniw zabezpieczone są bardzo rozbudowaną elektroniką.

Podsumowując, nasza ładowarka jest małą miss, bo posiada zdecydowanie jedną z mniejszych wag w swojej klasie.

Jak kontrolować taką ślicznotkę?Wystarczy obserwować nasza miss. Posiada świecące diody informujące nas o posiadanym potencjale. Czy jest gorąca, chłodna czy zimna wszystko to widać jak na dłoniPrzenośne ładowarki 5000 mAh


Twój mocodawcaJak zwykle zapraszam serdecznie do naszego sklepu. Znajdziecie tam wiele ciekawych urządzeń i informacji.


Poniżej znajduje się poprzedni wpis a w nim: Do czego można przykleić telefon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz