Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

piątek, 2 września 2016

Uchwyt klejący żelowy

Uchwyt klejący żelowyGdy się tobie rozmowa nie kleiCzy macie tak, że nie wiecie gdzie zostawiliście wasz telefon? Spieszycie się i zastanawiacie się, gdzie go zostawiliście? Jadąc samochodem też nie możecie „namierzyć” waszego sprzęciorka, (aby było wszystko jasne chodzi o telefon). Dobrze, gdy zawsze zostawiamy go na jednym miejscu i zawsze go tam trzymamy. Niestety życie jest zaskakujące niczym kolejne ustawy sejmowe. Dałbyś sobie rękę uciąć, że telefon jest tam a go jak na złość właśnie tam go nie ma.

Jeżeli brakuje już tobie łaciny, aby skomentować ową sytuację i ochłonąłeś trochę, może warto pomyśleć o rozwiązaniu. Uchwyt klejący żelowy może pomóc ci w takiej sytuacji.

Trzyma telefon na widocznym miejscuJest to główna zaleta tego przedmiotu. Możesz uchwyt przykleić do: szyby, lodówki, maselnicy, do laptopa, do książki do Geografii, do odkurzacza, do wanny z żoną, do wanny bez żony i wielu innych rzeczy. Ważne, aby powierzchnia była w miarę gładka niczym pupcia niemowlęcia. Nie radzę przyklejać do żony, gdyż może się okazać, iż żona nie jest taka gładka i zrobi embargo. Wówczas delikwent taki ostanie sam ze sprzętem (telefonem) i to w dodatku nie będzie miał go gdzie przykleić.

Do drugiej strony tak umieszczonego uchwytu można „przykleić” telefon, lub wiele innych dowolnych przedmiotów. Używać można wielokrotnie. Również wielokrotnie można zmieniać miejsce, gdzie uchwyt jest umieszczony. Czyli możesz nalepić na lodówkę, później na zamrażarkę, później, na co tylko chcesz. (Radzę przeczytać umieszczoną wyżej wzmiankę o naklejaniu na żonę)

Barwy uchwytu klejącego w żeluUchwyty dostępne są w różnych barwach. Wybór kolorów jest jak w tęczy na placu Zbawiciela.


Uchwyt klejący do telefonuZapraszam serdecznie do naszego sklepu. Jeżeli zainteresował cię temat uchwytów czytaj dalej.


Poniżej poprzedni post, bo dobra latarka nie jest zła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz