Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

wtorek, 5 lipca 2016

Uchwyty do telefonów i tabletów

Uchwyty do telefonów i tabletówUchwyć tę chwilę, uchwyć ten momentGdy nareszcie masz już w reku swój sprzęcik. Malutki, średniawy lub ogromniasty. To niestety uzależnione jest od czasu, w którym go dostałeś. Inni starają się zmienić swój sprzęt, szukają odpowiedniego rozmiaru oraz parametrów. Jeszcze inni przyjmują to, co im natura da a raczej osoba w salonie operatora komórkowego. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze cieszę się z nowego telefonu. Zawsze obiecuję sobie, ze będę o niego dbał.

Wyginam śmiało ciałoWarto dokupić do telefonu etui. Na pewno warto też zaopatrzyć się w uchwyt. Gdy używacie program do nawigacji z telefonu lub tabletu warto zaopatrzyć się w porządne uchwyty do telefonów i tabletów. Oczywiście taki uchwyt przyda się również Tobie, gdy w podróży chcesz obejrzeć Twoją ulubioną telenowelę, komedię lub na przykład „Fakty”. Oczywiście oglądanie telewizji jest tylko dla pasażerów samochodu. Nie polecam kierowcom, gdyż w oczekiwaniu od stu odcinków na tę konkretną scenę. Możesz samej sceny nie przegapić, ale możesz przegapić zjazd na przykład do Klusek Małych i trzeba będzie bardzo dużo nadrabiać drogi.Chciałbym troszkę rozwinąć temat uchwytów elastycznych. Są giętkie jak rosyjskie gimnastyczki na macie i miękkie niczym atłasowa poduszka. Można je zamontować w samochodzie. Delikatna powłoka sprawia, iż nie porysują Twojego sprzętu (oczywiście telefonu). Można je też stosować, jako uchwyt telefonu w domu. Dodatkowo dzięki Twojej wyobraźni możesz tworzyć przedziwne kształty. Taki uchwyt może być również stosowany do mocowania przenośnych ładowarek do telefonów.

Uchwyty elastyczne do telefonów i tabletów

Bo telefon bez uchwytu jest jak Wodecki bez fryzury – widzisz, że coś nie gra.Zatem jeżeli chcesz, aby Twój smart fon długo Ci służył, aby nie był zniszczony. Szanuj go i stosuj uchwyty do telefonów lub etui. Takie akcesoria oraz wiele innych (na przykład banki energii) znajdziesz na naszej stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz