Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

niedziela, 10 kwietnia 2016

Przenośna ładowarka do telefonów firmy DOCA D566B


Przenośna ładowarka do telefonów firmy DOCA D566BZapraszamy do zapoznania się z najnowszym produktem. Do oferowanych w naszym sklepie przenośnych ładowarek do telefonów dołączyło nowe urządzenie firmy DOCA. Jest to w pełni profesjonalny bank energii. Przenośna ładowarka wykonana jest bardzo staranie. Jest miła w dotyku i na pierwszy rzut oka wydaje się być urządzeniem górującym nad konkurencją. Czy faktycznie tak jest?
DOCA D566B przenośna ładowarka do telefonu

Przenośna ładowarka DOCA

Pokaż kotku, co masz w środkuDOCA model D566B przenośnej ładowarki do telefonów ma pojemność 13 000 mAh. Nie jest to ani mała pojemność (np. 2800 mAh najlepiej stosować w sytuacjach awaryjnych, model taki jest dostępny w naszym sklepie) ani duża (50 000 mAh do wielokrotnego ładowania telefonów lub tabletu – takie urządzenie jest oferowana również w naszym sklepie) jest raczej średnim urządzeniem, jeżeli chodzi o pojemność. Przenośna ładowarka posiada baterię litową z 18 650 ogniwami.

Omawiana przenośna ładowarka do telefonów, posiada wyświetlacz informujący o tym ile procent energii znajduje się jeszcze w urządzeniu. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż ułatwia kontrolę posiadanej mocy oraz informuje o potrzebie załadowania banku energii.Mały kabelek a może tak wiele…W komplecie z power bankiem jest przewód (USB z jednej strony micro USB z drugiej) umożliwiający ładowanie telefonów oraz ładowanie samego urządzenia. Przenośna ładowarka posiada dwa wyjścia 1 A i 2,1 A. Do ładowania tabletów używa się 2,1 A również do szybszego załadowania telefonu używaj tego wyjścia. Natomiast, aby oszczędzać baterię w Twoim telefonie warto, co prawda dłużej, ale z mniejsza ingerencją dla Twojego telefonu używać wyjścia 1 A.
Przenośna ładowarka do telefonów DOCA 13 000 mAh

Przenośna ładowarka do telefonu DOCA 13 000 nAh

Powerbank ładować można za pomocą komputera (użyj przewodu USB – micro USB) lub za pomocą ładowarki Twojego telefonu (jeżeli posiada micro USB lub posiada gniazdo USB).

W zodiaku to będzie chyba wagaTen model przenośnej ładowarki do telefonów jest bardzo udany. Jedynym minusem, jaki udało mi się tu znaleźć to waga, urządzenie waży 265 g. Nie jest to dużo jak na 13 000 mAh, ale dla niektórych osób może to być problem.
RI group profesjonalista w branży

RI group profesjonalista w branży

Twój mocodawcaPodsumowując. Jeżeli szukasz profesjonalnej przenośnej ładowarki do telefonów, to ten model DOCA na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do naszego sklepu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz