Urządzenia ułatwiające życie

Zapraszam Państwa na naszego bloga, znajdą tu Państwo szereg produktów oferowanych przez nas. Specjalizujemy się zwłaszcza w przenośnych ładowarkach do telefonów.

czwartek, 19 lutego 2015

Zapraszam serdecznie na stronę RI group znajdą tam Państwo wiele ciekawych urządzeń ułatwiających codzienne życie.
Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Oświetlenie LED jest tu bardzo dobrym przykładem. Dzięki zaawansowanym lampom, możemy oświetlać duże powierzchnie. Zapraszam na moja stronę tam znajdą Państwo na przykład lampę 400 W. Urządzenie to może zastąpić 1000 W HQI-T. Oszczędność prądu jest ogromna.
Dobre urządzenia potrafią wygenerować 100 lm z 1 W. To wspaniała wydajność dodatkowo ukierunkowanie strumienia światła w jedną stronę umożliwia to, że lamy są wspaniałym zamiennikiem np. HQI-T.
Na mojej stronie znajdą również Państwo inne ciekawe urządzenia - Banki energii. Czy zdarzyła się kiedyś Państwu taka sytuacja, że musieli Państwo zadzwonić, zrobić zdjęcia w aparatach cyfrowych lub w kamerze, lub też będąc na wycieczce rowerowej korzystali Państwo ze smartfona - z aplikacją nawigacji i urządzeniom tym brakowało energii? Posiadamy wspaniałe urządzenia - Banki energii. Dzięki nim życie może być łatwiejsze. Są to dodatkowe akumulatory, przechowują dla Was tak cenną energię. Posiadamy różnego rodzaju odmiany tych urządzeń. W naszych zasobach są również urządzenia zasilane światłem słonecznym!!!
Banki energii
Nasza firma jest przyjazna środowisku. Wspiera oszczędność energii i jej racjonalne wykorzystanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz